Info

Co opravujeme, jak a za kolik?

Co opravujeme

Opravy karbonových rámů kol a dalších cyklodílů jako, vidlice, ráfky, řidítka. Dále pak, lyžařských hůlek, karbonových pádel, tuningových dílů a podobně. Prostě vše vyrobené z kompositových materiálů. Provádíme také nástřik a přelakování opravených komponentů. To znamená, že v konečném stavu bude komponent k nerozeznání od původního.

Co se vyplatí opravit

Po prozkoumání poškozeného výrobku (možné i z fotografie) se stanoví předběžná sazba opravy, zákazník se sám rozhodne, zda je pro něj cena akceptovatelná. Ve většině případů je oprava možná a cenově přijatelná v porovnání s cenou nového výrobku.

Záruka

Na opravy, se podle zákona vztahuje tříměsíční záruční lhůta. My Vám ovšem poskytneme záruku 2 roky, nebude- li dohodnuto jinak.

Ceník

Cena je dána složitostí opravy související s rozsahem poškození. Minimální sazba opravy je 300,- , maximální obvykle nepřesáhne 4500 kč. Průměrná cena oprav se pohybuje v rozmezí 1800 Kč až 3800 Kč včetně lakování. Složitější opravy až 6000 Kč (včetně finální úpravy laku). Opravy na neodstrojenych rámech po dohodě za příplatek.
Ceny jsou jen orientační a vše záleží na individuálním posouzení.

Jak dlouho oprava trvá

Vždy záleží na rozsahu poškození. Opravy provádíme zpravidla za 7 až 14 dnů, složitější opravy a v sezoně pak okolo 15 až 21 dnů.

Jak na opravu?

Co udělat s rámy a dalšími komponenty, které požadujete opravit? Odešlete je přepravní službou, nebo dovezte na adresu uvedenou v kontaktech. Ale vždy až po emailové, nebo telefonické domluvě! My je následně opravené předáme/odešleme zpět.

Pokud máte zájem o opravu, nemusíte nám volat. Nejrychlejší způsob je rovnou nafocené poškození poslat na e-mail v kontaktech nebo přes náš poptávkový formulář. Zpravidla odpovídáme do několika hodin. Po telefonu Vám často nedokážeme nic konkrétního sdělit.